Ota yhteyttä yritysmyyntiimme

Sähköpostiosoite: myynti@kssenergia.fi

Sari Hurme

Sari Hurme

myyntiryhmän päällikkö

 

sari.hurme@kssenergia.fi

Puhelin 050 911 5509

Olli-Pekka Rantala

Olli-Pekka Rantala

myyntijohtaja

 

olli-pekka.rantala@kssenergia.fi

Puhelin 040 838 9360

Milla Raunio

Milla Raunio

myyntipäällikkö

 

milla.raunio@kssenergia.fi

Puhelin 050 432 3424

 

Perttu Lauri

Perttu Lauri

myyntipäällikkö

 

perttu.lauri@kssenergia.fi

Puhelin 040 777 8216

 

Tiina Kotiniemi

Tiina Kotiniemi

sisämyyjä

 

tiina.kotiniemi@kssenergia.fi

Puhelin 0400 754 352

Mikko Suhonen

Mikko Suhonen

myynti-insinööri, uudet energiaratkaisut

 

mikko.suhonen@kssenergia.fi

Puhelin 046 878 7801

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä KSS Energian asiakaspalveluun kaikissa sähköön, maakaasuun ja kaukolämpöön liittyvissä asioissa.

Puh. 05 8851830 ark. klo 8-20 ja la klo 10-15
Email: asiakaspalvelu@kssenergia.fi
Web: Yhteydenottolomake

Laskutukseen liittyvät asiat:
Lowell asiakaspalvelu 02 2700 139 tai kssenergia@lowell.com