Ota yhteyttä yritysmyyntiimme

Sähköpostiosoite: myynti@kssenergia.fi

Sari Hurme

Sari Hurme

Myyntiryhmän päällikkö (BtoB)

 

sari.hurme@kssenergia.fi

Puhelin 050 911 5509

Olli-Pekka Rantala

Olli-Pekka Rantala

Myyntijohtaja

 

olli-pekka.rantala@kssenergia.fi

Puhelin 040 838 9360

Milla Raunio

Milla Raunio

Avainasiakaspäällikkö, Key Account Manager

 

milla.raunio@kssenergia.fi

Puhelin 050 432 3424

 

Timo Tähtinen

Timo Tähtinen

Avainasiakaspäällikkö, Key Account Manager

 

timo.tahtinen@kssenergia.fi

Puhelin 046 878 7833

Tiina Kotiniemi

Tiina Kotiniemi

Sisämyyjä

 

tiina.kotiniemi@kssenergia.fi

Puhelin 0400 754 352

Toni Routamaa

Toni Routamaa

Head of Growth (Turku ja Varsinais-Suomen alue)

 

 ”Pyydä minulta tarjous yrityksellesi tai taloyhtiöllesi!”

 

toni.routamaa@kssenergia.fi

Puhelin 041 731 6357

Pihla Salminen

Pihla Salminen

Head of Growth

 

 ”Pyydä minulta tarjous yrityksellesi tai taloyhtiöllesi!”

 

pihla.salminen@kssenergia.fi

Puhelin 050 518 0716

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä KSS Energian asiakaspalveluun kaikissa sähköön, maakaasuun ja kaukolämpöön liittyvissä asioissa.

Puh. 05 8851830 ma-pe klo 8-20 ja la klo 10-15
Email: asiakaspalvelu@kssenergia.fi

Laskutukseen liittyvät asiat:
Lowell asiakaspalvelu 02 2700 139 tai kssenergia.fi@lowell.com